Články o bydlení

Pravidelně Vám přinášíme články o výběru nemovitosti a o bydlení. Nechte se inspirovat.
Datum: 06.04.2010
|
Kategorie: Realitní průvodce

Očekávání konce nebo konec očekávání?

„Už rok a půl prodávám rekreační chatu. Zájem by o ni byl. Přesto jsem ji dosud neprodal. Dva kupující už napevno řekli, že kupují. V obou případech se po pár dnech ozvali, že banky jim zpřísnily podmínky úvěru a oni na něj nedosáhnou.“
Datum: 05.04.2010
|
Kategorie: Realitní průvodce

Koupit, nebo počkat?

Ze všech stran slyšíme o ekonomické krizi, z televize, rádia internetu, od politiků, ekonomů, novinářů, jednoduše snad ode všech. Realitní makléři mluví o tom, jak lidé nechtějí nic kupovat, jelikož nemají peníze a to i přes to, že ceny nemovitost jsou nyní nejníže v současné historii. Odborníci ze všech realitních kanceláři se snaží laickou veřejnost přesvědčit, že nyní je nejlepší čas pro nákup všech nemovitostí, jelikož jejich cena se drží na historickém minimu. Dělají tak proto, že chtějí konečně rozhýbat svůj trh a prodat již dlouho neprodané nemovitosti a i v době krize získat co nejvíce pro sebe, nebo opravdu mají pravdu a je nyní ta nejlepší doba?!
Datum: 01.04.2010
|
Kategorie: Realitní průvodce

Nové sreality.cz odstartovaly

Ve čtvrtek 1. dubna 2010 odstartovaly nové sreality.cz již bez nabídek nemovitostí realitních gigantů M&M reality holding a.s., Re/Max Czech republic a Realitní kancelář STING s.r.o.
Datum: 01.04.2010
|
Kategorie: Realitní průvodce

Jak úspěšně prodat nemovitost: S nebo bez realitní kanceláře?

Budete prodávat byt, dům či stavební parcelu? Zvažujete, zda je výhodnější realizovat prodej nemovitosti svépomocí nebo se obrátit na specializované služby realitní kanceláře, která si ale za zprostředkování prodeje naúčtuje provizi? Ne vždy platí, že prodej nemovitosti bez realitní kanceláře je výhodnější.
Datum: 30.03.2010
|
Kategorie: Realitní průvodce

Ráj realit – pohodlně, efektivně a o krok napřed

Náš realitní server přináší unikátní systém realitní inzerce, který kupujícím maximálně zjednodušuje hledání a nabízejícím přivádí opravdové zájemce.
Datum: 29.03.2010
|
Kategorie: Realitní průvodce

Velikáni odešli z Srealit

Ve středu 24. března 2010 šokovala realitní trh tisková zpráva, že z předního tuzemského serveru společně odchází tři největší klienti – M&M reality holding a.s., Re/Max Czech republic a Realitní kancelář STING s.r.o.
Datum: 09.03.2010
|
Kategorie: Realitní průvodce

Chcete dům? Začněte stavebním pozemkem

Jedním z prvních kroků k pořízení nového domu je nákup stavebního pozemku, na kterém bude dům stát. Zajímá Vás, jak se takový správný pozemek vybírá? Na co si máte dát pozor a čemu se při výběru vyhnout?
Datum: 08.03.2010
|
Kategorie: Realitní průvodce

Atypické bydlení - mezonety

Každý z nás jistě slyšel slovo mezonet, ale co to vlastně znamená? Mezonet (z francouzského maisonette – domeček) je velký vícepodlažní byt umístěný v bytovém domě. Tato forma bydlení si získává stále více příznivců. V čem tkví jeho stále stoupající obliba a jaké jsou jeho výhody a nevýhody?