Realitní server RájRealit.cz

Realitní server RájRealit.cz je vytvořen inovativním způsobem tak, aby uspokojil všechny požadavky prezentujících se realitních kanceláří, soukromých inzerentů i developerských společností a umožnil zájemcům o nemovitosti rychlé, přehledné a aktuální vyhledávání v našich nabídkách.

RájRealit.cz přináší unikátní systém realitní inzerce, který kupujícím maximálně zjednodušuje vyhledání nemovitostí a nabízejícím přivádí opravdové zájemce o koupi nemovitosti.

RájRealit a výhody inzerce:

 • Vybráním několika vlastností omezíte hledání na nemovitosti, které vás skutečně zajímají, ať už je to podle místa, stavu, ceny, dispozice, občanské vybavenosti nebo jakkoliv jinak. Všechny parametry můžete libovolně kombinovat. Vyhledáme vám všechny nemovitosti, které odpovídají vašim požadavkům.
   
 • Zřídíte-li si u nás uživatelský účet, procházení a vyhledávání Vámi zadaného požadavku zařídíme za vás. Vytvoříte poptávku, jednoduše nastavíte požadované vlastnosti a nepropásnete jedinou nabídku.
   
 • Při prohlížení si můžete jedním kliknutím označit zajímavý inzerát, abyste se k němu kdykoliv mohli vrátit. Můžete si samozřejmě nabídku jednoduše vytisknout, nebo ji zaslat známému. Unikátní funkcí je sledování ceny. Jakmile Vámi vyhlédnutý objekt prodávající zlevní, okamžitě Vám o tom dáme vědět.
   
 • Pokud prodáváte, jste vítáni jako soukromá osoba i jako realitní kancelář. Každá registrace umožňuje vložit až deset soukromých inzerátů.
   
 • Zajišťujete si převod sami? Máme pro Vás připraveny vzory smluv.
   
 • K nalezení Vámi preferovaných nemovitostí Vám stačí jednoduše přizpůsobit parametry vyhledávání a nabídku svým požadavkům, náš server snadno a rychle najde požadované výsledky. Inzerování u nás je snadné a efektivní. Zájemci si vás pohodlně a rychle najdou. Stačí přijít k nám.
Důraz klademe i na uspokojení všech požadavků realitních kanceláří. Náš systém si bude rozumět s vašimi exportními programy. Jste-li náročnější, můžete si vybrat z celé škály zvýraznění sponzorovanými odkazy, reklamními boxy či zobrazováním na titulní stránce v ceníku služeb.
Naše unikátní vyhledávání zobrazí vaši nabídku přesně těm zájemcům, které by mohla zaujmout. Důležitá je pro nás především efektivita prodeje a maximální pohodlí při užívání našeho serveru.

Zprostředkováním inzerce naše služby nekončí

Naším posláním je i dostat do veřejného povědomí informace o realitním trhu a nemovitostech obecně. Hledáte odpovědi na své otázky? Naleznete je ve slovníku pojmů. Pokud si nevíte rady, jak sepsat smlouvu, co má přesně obsahovat, podívejte se na naše vzory smluv, které jsou i k dispozici ke stažení. Hledáte nějaké rozšiřující články na témata související s bydlením, podívejte se na realitního průvodce. Další informace najdete v dalších odkazech.