Realitní kanceláře v ČR

Informační přehled

Registrovaných RK:
521
Počet makléřů:
4652
Počet nabídek RK:
22843
Průměrně nemovitostí na RK:
89

Nalezeno 256 realitních kanceláří

Logo Název Adresa Nabídek  
 
Severní realitní Ústí nad Labem s.r.o.

Severní realitní Ústí nad Labem s.r.o.

Kompletní realitní servis - prodej , koupě a pronájem bytů, domů, rekreačních objektů, pozemků, komerčních prostor a objektů, zpracování smluv o výstavbě, prohlášení vlastníka, vypořádání spoluvlastnictví, všechny typy převodů vlastnictví, znalecké posudky, realitní poradenství.

Ústí nad Labem, Masarykova , 40001 10
 
Pavel Trpák (Aktiva reality)

Pavel Trpák (Aktiva reality)

RK Aktiva reality působí na realitním trhu od r. 2002. Specializujeme se na poskytování kompletních služeb spojených s prodejem nemovitostí v Praze a blízkém okolí.

Praha, Panská 1 - Palác Piaristů , 19011 10
 
REALHOF, s.r.o.

REALHOF, s.r.o.

Naše realitní firma nabízí komplexní služby pro prodej, pronájem, převody nemovitostí, jejich znalecké odhady, právní zajištění a veškeré legislativní požadavky související s nemovitostmi.

Brno, Šámalova , 61500 10
 
RK-REALITY

RK-REALITY

Naším cílem je poskytnout našim klientům špičkový servis ve všech oblastech týkajících se pronájmu a prodeje nemovitostí. Díky našemu portfoliu nemovitostí a osobnímu přístupu můžeme uspokojit požadavky každého klienta.

Praha, Ostrovského , 150 00 10
 
ACROSS HOME s.r.o.

ACROSS HOME s.r.o.

Prodej a pronájem bytů, domů, chat nebo pozemků. Specialista na prodej developerských projektů.

Brno, Písečná , 62000 10
 
RUBIKO, úvěry bydlení investice, s.r.o.

RUBIKO, úvěry bydlení investice, s.r.o.

Realitní kancelář RUBIKO, díky svým bohatým zkušenostem datujícím se od roku 1999, poskytuje profesionální servis při prodeji a pronájmu rezidenčních i komerčních nemovitostí či prodeji v rámci developerské výstavby. Komplexní služby zahrnují právní a finanční servis a celou řadu doplňkových služeb, jako např. úzká spolupráce s našimi bytovými architekty, sestavení finančního plánu a vyřízení hypotéky, profesionální homesteging, optimalizace vhodného dodavatele energií včetně přepisu energií.

Brno, Nové sady , 60200 9
 
Expresninemovitosti.cz

Expresninemovitosti.cz

Jsme realitní kancelář a hypoteční centrum na jednom místě. Individuální přístup, zodpovědná předprodejní příprava, důkladně zpracovaná tržní analýza a vhodně zvolená obchodní strategie.

České Budějovice, Ant. Barcala , 37005 9
 
brnoservice

brnoservice

Realitní kancelář · Hypoteční makléři · Právní služby v oblasti realit

Brno, Voříškova , 62300 9
 
LUPO Consulting s.r.o.

LUPO Consulting s.r.o.

Praha, K Botiči , 10100 9
 
Real Friend

Real Friend

Realitní kancelář zaměřená na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Kompletní služby včetně advokátní úschovy, odhadu ceny nemovitosti. Bezpečné nájemní smlouvy, cizojazyčná klientela, rady a tipy pro majitele nemovitostí.

Dobřichovice, Za Parkem , 25229 9
 
Reality Plzeňský servis

Reality Plzeňský servis

Plzeň, Částkova Česká Republika, 32600 9
 
Nemox, s.r.o.

Nemox, s.r.o.

Na tým makléřů z Nemox, s. r. o. se v realitách můžete spolehnout. Naše několikaleté zkušenosti na realitním trhu jsme připraveni použít ve Váš prospěch. Obraťte se na nás při prodeji či nákupu bytů, domů i pozemků. A nemusíte nutně prodávat či nakupovat - zdarma Vám vždy velice rádi poradíme. Jako relativně mladá realitní kancelář Vám hodláme nabízet služby, na základě kterých budete moci šířit naše dobré jméno dál - to pro nás bude největší odměnou a rovněž pochvalou, které si budeme vážit.

Brno, Gorkého , 60200 9
 
Svoboda bydlení s.r.o.

Svoboda bydlení s.r.o.

Zprostředkování prodeje i pronájmu domů, bytů, pozemků, rekreačních nemovitostí i nebytových prostor zejména v Praze a Středočeském kraji.

Praha, Stochovská , 16100 9
 
REAL OFFICE s.r.o.

REAL OFFICE s.r.o.

Naše společnost nabízející praxi na realitním trhu již 19 let, se zabývá realizací prodeje či pronájmu bytů, rodinných domů, komerčních i rekreačních objektů, pozemků a jiných nemovitostí včetně aukcí. Naší činností je rychlý a bezpečný prodej a pronájem nemovitostí v České republice, včetně zajištění kompletního kvalitního právního servisu, finančního poradenství. Prioritou je individuální přístup ke klientovi. Inzerujeme na renomovaných serverech a v tisku. Řešíme nemovitosti zadlužené, v zástavě i v exekuci. Dále nabízíme komplexní správu nemovitostí a účetní služby (vedení podvojného účetnictví, mezd, daňové evidence, i bytová družstva a SVJ)

Brno, Konopná Česká republika, 617 00 9
 
Reality Čapek

Reality Čapek

Ostrava-Slezská Ostrava, Mahenova , 71000 8
 
BHJV spol. s r.o.

BHJV spol. s r.o.

Firma se zabývá prodejem, koupí, pronájmem - bytů, domů, pozemků, rekreačních objektů a ostatních nemovitostí. Vypracováváme odhady pro dědickou daň. Nabízíme kupní smlouvy, advokátní úschovy, ověřování podpisů. Oblastní působnost Praha a Střední Čechy.

Kladno, Osvoboz. pol. vězňů , 27201 8
 
4 DEVELOP REALITY, s.r.o.

4 DEVELOP REALITY, s.r.o.

Praha 5, Plzeňská , 150 00 8
 
První chodská develop a.s.

První chodská develop a.s.

První chodská develop a.s. se především zabývá výstavbou bytových domů. Dále se zabývá vyššími dodávkami staveb pozemního a inženýrského stavitelství, které jsou náročné na koordinaci vlastních prací a subdodávek. Mimo novostaveb pro různé účely provádí firma opravy a rekonstrukce budov včetně budov historicky významných, zateplování budov a provádění střešních nástaveb a vestaveb. V posledních letech se však firma téměř výhradně specializuje na developerskou výstavbu bytových domů.

Klenčí pod Čerchovem, Klenčí pod Čerchovem , 345 34 8
 
Diplomat_RK

Diplomat_RK

Společnost s dlouholetou tradicí v realitním oboru, zajištujeme služby: prodej a pronájem nemovitostí, analýzu tržních cen, vytvoření odhadů pro dědická řízení, právní, stavební a hypoteční poradenství. Můžete se na nás obrátit prostřednictvím emailu, popř. mob. spojení.

Praha 6 - Liboc, Ke Džbánu , 161 00 8
 
BULLDOG Reality

BULLDOG Reality

Realitní kancelář BULLDOG Reality nabízí tyto služby: prodej a pronájem nemovitosti, daňové a právní poradenství v oblasti nemovitostí, finanční poradenství, homestaging, videoprohlídky, profesionální nafocení, příprava nemovitosti na prodej včetně rekonstrukce, právní a marketingové zastřešení developerských projektů, internetovou reklamu včetně vlastních webových stránek k dané nemovitosti, řešení exekucí, výkup nemovitostí, stěhovací a relokační služby. Máme citlivý přístup k Vašim potřebám a jsme tím správným partnerem pro cestu realitním světem. O Vaše zájmy se budeme rvát s buldočí urputností. Pro osobní schůzku nás kontaktujte telefonických kontaktech. Bulldog tým se na Vás těší na adrese Zenklova 545/6, Praha 8 - Libeň.

Praha, Zenklova , 18000 8
 
ALARES Reality

ALARES Reality

Prodej a pronájem nemovitosti v Praze a Středočeském kraji

Praha, Radlická Česká Republika, 15000 8
 
High Floor s.r.o.

High Floor s.r.o.

Brno, Jana Babáka , 61200 7
 
Profi Immo s.r.o.

Profi Immo s.r.o.

Jako majitelka kanceláře mám více jak 17 let zkušeností v realitách. Pro společnost PROCTUS jsem prodávala developerské projekty, spravovala nemovitosti, 5 let jsem pracovala pod značkou CENTURY 21.

Praha, Roztylská , 14800 7
 
APROTO REALITY

APROTO REALITY

Realitní činnost

Praha 11, Hráského , 14800 7
 
Lenka Hrdličková

Lenka Hrdličková

Černé Voděrady, Havírna , 28163 7
 
Hychka reality s.r.o

Hychka reality s.r.o

Praha 5, Plzeňska , 150 00 7
 
WAHAG s.r.o.

WAHAG s.r.o.

Realitní kancelář s velmi dobrou znalostí místního trhu. Samozřejmostí je pro nás osobní, aktivní přístup v práci pro klienta a kvalitní realitní a poradenský servis. Poskytujeme kompletní realitní služby se zaměřením na nebytové prostory, kde máme dlouholeté zkušenosti a úzkou spolupráci s majiteli nemovitostí.

Brno, Nové sady , 60200 7
 
Inzert Reality - AKH s.r.o.

Inzert Reality - AKH s.r.o.

Realitní kancelář nabízí veškeré služby spojené s prodejem, nebo pronájmem Vaší nemovitosti, zajišťuje financování, právní služby, znalecké posudky, pojištění, daňová přiznání a komunikaci s úřady. Naši makléři nabízejí osobní a individuální přístup.

Praha 9, Krátkého , 19000 7
 
Michal Němeček

Michal Němeček

Zajišťujeme profesionální, seriozní a kompletní realitní servis. V oboru realit se vyznáme a máme již letité zkušenosti. Zabýváme se prodejem i pronájmem nemovitostí. Velký důraz klademe na osobní a zodpovědný přístup ke všem klientům. Naším působištěm je hlavní město Praha a Středočeský kraj. Za měřítko úspěšnosti považujeme spokojenost klientů.

Praha 5 - Hlubočepy, Lamačova , 15200 7
 
VeTo REALITY

VeTo REALITY

Nabízíme komplexní služby realitní kanceláře, zprostředkování koupě a prodeje bytů, rodinných domů, chat, chalup a ostatních nemovitostí. Získáte u nás vstřícný přístup a rychlý, profesionální servis. Zajistíme Vám úvěr, hypotéku i pojištění.

Lužice, U Vrchnice , 69618 7