Realitní kanceláře v ČR

Informační přehled

Registrovaných RK:
624
Počet makléřů:
7951
Počet nabídek RK:
36038
Průměrně nemovitostí na RK:
100

Nalezeno 359 realitních kanceláří

Logo Název Adresa Nabídek  
 
EVROPA realitní kancelář OLOMOUC

EVROPA realitní kancelář OLOMOUC

Olomouc, Kosmonautů , 779 00 7
 
Realitní kancelář - Ladislav Job

Realitní kancelář - Ladislav Job

Naše realitní kancelář působící na trhu s nemovitostmi od roku 1993 nabízí kompletní služby v oblasti realit obsahující mimo jiné : - doporučení předpokládané prodejní ceny nemovitosti - zprostředkování prodeje (koupě, pronájmu) Vaší nemovitosti - vypracování kupní smlouvy a vkladu vlastnického práva do katastru nemovitostí - právní ochranu a záruku až po vklad do katastru nemovitostí - zajištění a dodání znaleckého posudku nemovitostí - provedení daňového přiznání pro daň z převodu nemovitostí

Zlaté Hory, náměstí Svobody Česká republika, 793 76 7
 
REALITY Táborská

REALITY Táborská

Naše společnost vám zajistí komplexní řešení v oblasti realit po celé ČR, právního zastoupení a zastřešení veškerých vašich finančních potřeb, spojených s jejich pořízením. Uspokojíme veškeré vaše potřeby, spojené s koupí, prodejem nebo pronájmem nemovitosti, bytu či komerčních prostor. Zajistíme Vám vyhotovení energetického průkazu "PENB" na Vaší nemovitost, a to do 3 dnů od dodání podkladů za cenu 2,350,- Kč.

Praha 10, Mikanova , 10600 7
 
ROMAN MACOUN

ROMAN MACOUN

Zajišťujeme prodej všech druhů nemovitostí včetně právního servisu v Praze a okolí a v Pardubicích. Poradenství v oblasti nemovitostí, znalecké odhady.

Praha, Otovická , 19300 7
 
První chodská develop a.s.

První chodská develop a.s.

První chodská develop a.s. se především zabývá výstavbou bytových domů. Dále se zabývá vyššími dodávkami staveb pozemního a inženýrského stavitelství, které jsou náročné na koordinaci vlastních prací a subdodávek. Mimo novostaveb pro různé účely provádí firma opravy a rekonstrukce budov včetně budov historicky významných, zateplování budov a provádění střešních nástaveb a vestaveb. V posledních letech se však firma téměř výhradně specializuje na developerskou výstavbu bytových domů.

Klenčí pod Čerchovem, Klenčí pod Čerchovem , 345 34 6
 
Metropol Real - Miroslav Neuberg

Metropol Real - Miroslav Neuberg

Praha, V Průčelí , 149 00 6
 
ROUBENKY.CZ s.r.o.

ROUBENKY.CZ s.r.o.

Praha 3, Blahoslavova , 13000 6
 
PV REALITY

PV REALITY

Realitní kancelář PV REALITY je partnerem Hypoteční banky a.s, a partnerem Raiffeisenbank a.s. Již více jak 20 let zajišťujeme zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Nedílnou součástí našich poskytovaných služeb je právní servis, advokátní úschovy, výplaty exekucí, vč. oddlužení nemovitostí a jiné. Vyřizujeme veškeré hypoteční úvěry nebo jiné půjčky a spoření. Po dohodě s naším finančním poradcem vyberme nejoptimálnější financování pro každého klienta individuálně.

Brno, Jílkova , 61500 6
 
Metropol Real - Vladimír Kremel

Metropol Real - Vladimír Kremel

Praha, Lhotská , 193 00 6
 
Agens Reality Praha s.r.o.

Agens Reality Praha s.r.o.

Koupě, prodeje a pronájmy bytů, domů, pozemků a komerčních prostor na profesionální úrovni. Ekonomické a obchodní poradenství a právní servis v oblasti nemovitostí. Zkušení realitní makléři v úzké spolupráci s advokátní kanceláří.

Praha, Lidická , 15000 6
 
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Přední česká realitní kancelář poskytující širokou nabídku nemovitostí a realitních služeb.Poskytuje služby jako je odkup nemovitostí do 48hod s garancí ceny či garance vrácení rezervačního poplatku pro kupující. Vlastní též uzavřený investiční fond.

Mělník, Nová Česká republika, 27601 6
 
Hot Real Estate s.r.o.

Hot Real Estate s.r.o.

Realitní kancelář Hot Real Estate s.r.o. poskytuje svým klientům kompletní realitní služby, především v Praze a Středočeském kraji. Prodej a pronájem bytů, rodinných domů, chat, pozemků a kanceláří. Profesionální jednání je doplněno vstřícným přístupem.

Praha, Francouzská , 12000 6
 
BULLDOG Reality

BULLDOG Reality

Realitní kancelář BULLDOG Reality nabízí tyto služby: prodej a pronájem nemovitosti, daňové a právní poradenství v oblasti nemovitostí, finanční poradenství, homestaging, videoprohlídky, profesionální nafocení, příprava nemovitosti na prodej včetně rekonstrukce, právní a marketingové zastřešení developerských projektů, internetovou reklamu včetně vlastních webových stránek k dané nemovitosti, řešení exekucí, výkup nemovitostí, stěhovací a relokační služby. Máme citlivý přístup k Vašim potřebám a jsme tím správným partnerem pro cestu realitním světem. O Vaše zájmy se budeme rvát s buldočí urputností. Pro osobní schůzku nás kontaktujte telefonických kontaktech. Bulldog tým se na Vás těší na adrese Zenklova 545/6, Praha 8 - Libeň.

Praha, Zenklova , 18000 6
 
Specialista na Posázaví

Specialista na Posázaví

Prodej rodinných domů, chat, pozemků a bytů v Posázaví a v Praze.

Praha 5, Na Bělidle , 150 00 6
 
Bc. Roman Brettschneider

Bc. Roman Brettschneider

Realitní makléř

Staré Město, Železniční I. , 73801 5
 
Artumes, s.r.o.

Artumes, s.r.o.

Jsme poradenská společnost, která poskytuje služby v oblasti BOZP a PO (vč. činnosti koordinátora BOZP na staveništi) a v oblasti realitních služeb (zprostředkování prodeje, pronájmu a koupě nemovitostí, kompletní realitní servis). Máme punc rodinné firmy, přitom však našim klientům poskytujeme skutečně kvalitní služby a servis.

Beroun, K Zahrádkám , 26601 5
 
Tvůj domov s.r.o.

Tvůj domov s.r.o.

Jsme tým nezávislých realitních makléřů působící převážně v Moravskoslezském kraji. Díky k dlouholetým zkušenostem nám není lhostejné, kam se realitní trh ubírá, rozhodli jsme se vybudovat společnost, která je založena na profesionálním přístupu, kvalitních službách a přímém jednání. Zajistíme Vám - kompletní poradenský servis - inzerci na předních realitních serverech S-reality, iDnes, Hyperreality atd. - marketingovou strategií Dejte nám svou důvěru a my Vás úspěšně provedeme realitní džunglí

Ostrava, Tyršova , 70200 5
 
Elenireality

Elenireality

Realitní kancelář ELENIREALITY je jedinou REGIONÁLNÍ realitní kanceláří, která působí úspěšně na Jesenickém realitním trhu již více než 12 let. Našim klientům nabízíme prověřené a kvalitní realitní služby, a to díky týmu profesionálních makléřů, Naprostou samozřejmostí je 100% právní servis pro naše klienty, zajišťovaný prostřednictvím služeb renomované advokátní kanceláře. Naše realitní kancelář má sjednáno pojištění profesní odpovědnosti u pojišťovny Allianz a.s.

Jeseník, Nám.Svobody ČR, 79001 5
 
Metropol Real - Antonín Diepold

Metropol Real - Antonín Diepold

Liberec, Husova , 46001 5
 
TWIN reality, s.r.o.

TWIN reality, s.r.o.

Vážení majitelé nemovitostí a zájemci o jejich koupi, v nabídce realitní kanceláře TWIN reality s.r.o. naleznete přehledně strukturovanou a rozsáhlou škálu nabízených nemovitosti k prodeji a pronájmu. Naši realitní makléři Vám na internetových stránkách TWIN reality s.r.o. představují aktuální nabídku prodávaných a pronajímaných rodinných domů, bytů, chat, komerčních a zemědělských pozemků.

Praha, Koněvova , 13000 5
 
TR reality , s.r.o.

TR reality , s.r.o.

Nabízíme kompletní služby týkající se koupě, prodeje, pronájmu či převodu Vašich nemovitostí■individuální přístup■zajištění potřebných dokumentů na KÚ, list vlastnictví, snímek katastrální mapy■znalecké ocenění■prezentaci a inzerci (plakáty, výlohy, tisk, webové stránky naše i další)■zajištění financování formou hypoték nebo úvěrů ze stavebního spoření u různých bank■veškeré smlouvy■právní servis■pomoc s vyřízením přepisu energií, vody, plynu■podáme za Vás daňová přiznání z převodu nemovitosti

Třebíč, Přerovského , 67401 5
 
Reality FROLÍK | privátní realitní makléř

Reality FROLÍK | privátní realitní makléř

Pracuji jako privátní realitní makléř. Nebojím se být jiný a hledám nové cesty, jak nabídnout lepší a kvalitnější realitní služby. Svých klientů si vážím. Zakládám si na profesionalitě, individuálním přístupu a maximální důvěře. Zájemcům nabízím nemovitosti bez provize. Byty, domy, pozemky a jiné reality, prodej i pronájem. Lokalita mé působnosti je Praha 6 (Bubeneč a Dejvice). Každému klientovi nabízím služby na míru.

Praha, Národní obrany , 16000 5
 
ABC BYDLENÍ

ABC BYDLENÍ

Praha 4, Zlešická , 14800 5
 
Kristýna Sekáčová - AKC Real

Kristýna Sekáčová - AKC Real

Jsme dynamická realitní kancelář působící osm let na českém trhu nemovitostí. Naše realitní kancelář se zabývá realitní činností související se zprostředkováním prodeje, pronájmu či koupě nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit. Zaměřujeme se na nabídku cenově dostupných nemovitostí v Praze a okolí.

Praha, Na Pankráci Česká republika, 140 00 5
 
Lenka Hrdličková

Lenka Hrdličková

Černé Voděrady, Havírna , 28163 4
 
Povltavská REALITNÍ

Povltavská REALITNÍ

Naše realitní kancelář je zaměřená na prodej a pronájem bytů, domů, rekreačních objektů, komerčních prostor a pozemků po celé ČR, především pak v Praze, Českých Budějovicích a jejich širokém okolí. Zajišťujeme právní služby renomované advokátní kanceláře, kompletní finanční a hypoteční servis, znalecké posudky, i možnost vyřízení daňového přiznání. Působíme 10 let na trhu realit.

Štěchovice, Na Peškově , 252 07 4
 
Pavel Trpák (Aktiva reality)

Pavel Trpák (Aktiva reality)

RK Aktiva reality působí na realitním trhu od r. 2002. Specializujeme se na poskytování kompletních služeb spojených s prodejem nemovitostí v Praze a blízkém okolí.

Praha, Panská 1 - Palác Piaristů , 19011 4
 
Inzert Reality - AKH s.r.o.

Inzert Reality - AKH s.r.o.

Realitní kancelář nabízí veškeré služby spojené s prodejem, nebo pronájmem Vaší nemovitosti, zajišťuje financování, právní služby, znalecké posudky, pojištění, daňová přiznání a komunikaci s úřady. Naši makléři nabízejí osobní a individuální přístup.

Praha 9, Krátkého , 19000 4
 
Real Estate & Life, s.r.o.

Real Estate & Life, s.r.o.

Společnost poskytuje kompletní servis při prodeji, koupi či pronájmu nemovitosti a podporu pro developerské projekty. Zajištění právních služeb, financování, pojištění a znaleckých posudků.

Praha 8, Vřesová , 181 00 4
 
HELP reality Brno s.r.o.

HELP reality Brno s.r.o.

Firma HELP reality Brno s.r.o. se specializuje výhradně na obchodování s nemovitostmi. Zaměstnanci firmy jsou odborníky v oboru obchodování s nemovitostmi a jejich zkušenosti jsou vám plně k dispozici. Jejich krédem je profesionální práce ve všech oblastech realitního trhu a individuální přístup ke klientům a jedn

Brno, Ladova Česká republika, 62100 4