Realitní kanceláře v ČR

Informační přehled

Registrovaných RK:
558
Počet makléřů:
5282
Počet nabídek RK:
26565
Průměrně nemovitostí na RK:
91

Nalezeno 293 realitních kanceláří

Logo Název Adresa Nabídek  
 
REALHOF, s.r.o.

REALHOF, s.r.o.

Naše realitní firma nabízí komplexní služby pro prodej, pronájem, převody nemovitostí, jejich znalecké odhady, právní zajištění a veškeré legislativní požadavky související s nemovitostmi.

Brno, Šámalova , 61500 8
 
ACROSS HOME s.r.o.

ACROSS HOME s.r.o.

Prodej a pronájem bytů, domů, chat nebo pozemků. Specialista na prodej developerských projektů.

Brno, Písečná , 62000 8
 
společná realitní, s.r.o.

společná realitní, s.r.o.

Realitní kancelář

Praha, Štúrova , 142 00 8
 
Lenka Hrdličková

Lenka Hrdličková

Černé Voděrady, Havírna , 28163 7
 
IHOMES ESTATE

IHOMES ESTATE

Developersko-investiční společnost a realitní kancelář iHomes nabízí komplexní služby v oblasti bytové výstavby a s tím spojených procesů, poskytuje odbornou pomoc v oblasti prodeje a pronájmu komerčních a rezidenčních nemovitostí, správy majetku, hypotečních úvěrů a pojištění v České republice.

Praha 1, Jungmannova , 110 00 7
 
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Přední česká realitní kancelář poskytující širokou nabídku nemovitostí a realitních služeb.Poskytuje služby jako je odkup nemovitostí do 48hod s garancí ceny či garance vrácení rezervačního poplatku pro kupující. Vlastní též uzavřený investiční fond. Otevírací doba: 8.00-16.45 hod

Rožnov pod Radhoštěm, Nádražní , 75661 7
 
Inzert Reality - AKH s.r.o.

Inzert Reality - AKH s.r.o.

Realitní kancelář nabízí veškeré služby spojené s prodejem, nebo pronájmem Vaší nemovitosti, zajišťuje financování, právní služby, znalecké posudky, pojištění, daňová přiznání a komunikaci s úřady. Naši makléři nabízejí osobní a individuální přístup.

Praha 9, Krátkého , 19000 7
 
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Přední česká realitní kancelář poskytující širokou nabídku nemovitostí a realitních služeb.Poskytuje služby jako je odkup nemovitostí do 48hod s garancí ceny či garance vrácení rezervačního poplatku pro kupující. Vlastní též uzavřený investiční fond.

Svitavy, náměstí Míru , 56802 7
 
Michal Němeček

Michal Němeček

Zajišťujeme profesionální, seriozní a kompletní realitní servis. V oboru realit se vyznáme a máme již letité zkušenosti. Zabýváme se prodejem i pronájmem nemovitostí. Velký důraz klademe na osobní a zodpovědný přístup ke všem klientům. Naším působištěm je hlavní město Praha a Středočeský kraj. Za měřítko úspěšnosti považujeme spokojenost klientů.

Praha 5 - Hlubočepy, Lamačova , 15200 7
 
Elán- realitní kancelář

Elán- realitní kancelář

Úvaly, Smetanova , 25082 7
 
ROMAN MACOUN

ROMAN MACOUN

Zajišťujeme prodej všech druhů nemovitostí včetně právního servisu v Praze a okolí a v Pardubicích. Poradenství v oblasti nemovitostí, znalecké odhady.

Praha, Otovická , 19300 7
 
Dabal

Dabal

Brno, Cejl Česká republika, 60200 7
 
ERA Centrum MAXIMAL - PRAHA

ERA Centrum MAXIMAL - PRAHA

Bezpečné realitní služby ERA® - celosvětová síť působící ve 42 zemích světa. Kompletní realizace prodeje nemovitostí tzv. na klíč - realitní a právní servis, hypotéční úvěry, odhady nemovitostí, aukce a další doprovodné služby - působnost hlavní město Praha, Praha východ a Praha západ.

Praha, Radlická ČR, 15000 6
 
ing. Roman Křeček

ing. Roman Křeček

Realitní kancelář poskytuje kompletní realitní servis v Jihomoravském kraji – prodej a pronájem nemovitostí (RD, bytové domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, komerční objekty). Jsme schopni zajistit financování pomocí profesionálního finančního poradce...

Brno, Luční CZ, 61600 6
 
Top One reality, s.r.o.

Top One reality, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a pronájmem všech druhů nemovitostí především ve Středočeském kraji a Praze. Společnost je založena na profesionalitě garantované mnohaletou praxí a naší spoluprací s odborníky ve svém oboru.

Roztoky, Lidická , 25263 6
 
Reality Dobrý den

Reality Dobrý den

Profesionální realitní kancelář

Opava, Olomoucká , 74601 6
 
Hot Real Estate s.r.o.

Hot Real Estate s.r.o.

Realitní kancelář Hot Real Estate s.r.o. poskytuje svým klientům kompletní realitní služby, především v Praze a Středočeském kraji. Prodej a pronájem bytů, rodinných domů, chat, pozemků a kanceláří. Profesionální jednání je doplněno vstřícným přístupem.

Praha, Francouzská , 12000 6
 
Black House s.r.o.

Black House s.r.o.

Nabízíme veškeré služby realitní kanceláře. Prodáváme domy, byty, pozemky, rekreační objekty, nebytové prostory a veškeré další nemovitosti. Zprostředkujeme pronájem Vašeho domu, či bytu. Zajistíme odhady, hypotéky, smlouvy a právní servis.

Praha, Zenklova Česká republika, 180 00 6
 
Specialista na Posázaví

Specialista na Posázaví

Prodej rodinných domů, chat, pozemků a bytů v Posázaví a v Praze.

Praha 5, Na Bělidle , 150 00 6
 
Realitní makléř - David Holub

Realitní makléř - David Holub

Brno, Minská Česká Republika, 61600 5
 
Svět nemovitostí, s.r.o.

Svět nemovitostí, s.r.o.

O prodej či pronájem vaší nemovitosti se postaráme se stejnou péčí a láskou, jakou věnujeme těm vlastním. Zajistíme pro vás úplný servis při obchodu všech typů nemovitostí - domy, byty, chaty, pozemky, ale i obchody, kanceláře, sklady a dílny. Svět nemovitostí nás prostě baví.

Brno, Brigádnická , 62100 5
 
První chodská develop a.s.

První chodská develop a.s.

První chodská develop a.s. se především zabývá výstavbou bytových domů. Dále se zabývá vyššími dodávkami staveb pozemního a inženýrského stavitelství, které jsou náročné na koordinaci vlastních prací a subdodávek. Mimo novostaveb pro různé účely provádí firma opravy a rekonstrukce budov včetně budov historicky významných, zateplování budov a provádění střešních nástaveb a vestaveb. V posledních letech se však firma téměř výhradně specializuje na developerskou výstavbu bytových domů.

Klenčí pod Čerchovem, Klenčí pod Čerchovem , 345 34 5
 
Metropol Real - Miroslav Neuberg

Metropol Real - Miroslav Neuberg

Praha, V Průčelí , 149 00 5
 
GoldStar reality

GoldStar reality

Realitní kancelář poskytující profesionální služby klientům. Zprostředkování prodeje a pronájmu veškerých nemovitostí. Zajistíme kompletní právní servis, znalecké posudky, energetické štítky, nejvýhodnější financování nemovitosti. Nabízíme přímý výkup nemovitostí. Vyplácíme první část kupní ceny.

Olomouc, Kollárovo nám. , 77900 5
 
RK Chramosta

RK Chramosta

Realitní kancelář Chramosta zajišťuje prodeje a pronájmy bytů, domů, garáží, pozemků a nebytových prostor v Brněnském regionu.

Brno, Turgeněvova , 61800 5
 
Reality Lokaj & Vařeková

Reality Lokaj & Vařeková

Slavkov u Brna, Zlatá Hora Česká republika, 68401 5
 
Reality Plzeňský servis

Reality Plzeňský servis

Plzeň, Částkova Česká Republika, 32600 5
 
ABC BYDLENÍ

ABC BYDLENÍ

Praha 4, Zlešická , 14800 5
 
WiKyFin - Realitní služby

WiKyFin - Realitní služby

Zprostředkování prodejů a pronájmů nemovitostí a to v celém území Jižní Moravy, zejména v okresech Břeclav, Hodonín, Brno-venkov, Brno a Znojmo. Zajišťujeme kompletní realitní a bezpečné právní služby.

Břeclav, sídl. Dukelských hrdinu , 69002 4
 
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Přední česká realitní kancelář poskytující širokou nabídku nemovitostí a realitních služeb.Poskytuje služby jako je odkup nemovitostí do 48 hod s garancí ceny či vrácení rezervačního poplatku pro kupující. Vlastní též investiční fond.

Chrudim, Poděbradova , 53701 4