Trvalý travní porost k pronájmu

Trvalý travní porost k pronájmu nabízí realitní server Ráj Realit na území celé republiky. Podle potřeby lze zvolit konkrétní kraj, okres nebo město, kde se má Trvalý travní porost k pronájmu nacházet. Pro vyhledávání Trvalý travní porost k pronájmu lze stanovit umístění v obci, mimo obec, na samotě s možností zobrazení lokality pozemku přímo na mapě. Trvalý travní porost k pronájmu má v inzerátu uvedenou charakteristiku pozemku s obrázky, včetně popisu dostupnosti. V případě zájmu, nebo jakéhokoliv dotazu na pozemek Trvalý travní porost k pronájmu, odešlete prodejci vyplněný kontaktní formulář.

Zahraniční lokalita
Pozemky
Pronájem
Cena:

Druh pozemku:

Nalezeno 3 nemovitostí

Foto Popis Plocha Cena  
 
Pronájem pozemku v Blatnicích

Pronájem pozemku v Blatnicích

Pronájem pozemku v Blatnicích. Dlouhodobý pronájem pozemku o celkové výměře 2110 m2, cena 2000 kč za měsíc, příjezd zajištěn,zdroj vody, oplocení.

2110 m² Blatnice
Plzeň-sever
2 000 Kč
Přidat do oblíbených nemovitostí
 
Pronájem, louka, 9255 m², Kamenice

Pronájem, louka, 9255 m², Kamenice

Pronájem pozemku 9 255 m2, vedený v ÚP obce jako louka. Pozemek se nachází v katastrálním území Kamenice, poloha pozemku je v obci Kostelec u Křížku. …

9255 m² Kamenice
Praha-východ
15 000 Kč
Přidat do oblíbených nemovitostí
 
Pronájem, pozemek, 800 m2, Pravonín

Pronájem, pozemek, 800 m2, Pravonín

Nabízíme dlouhodobý pronájem pozemku o výměře 800 m2 v malebném podblanickém kraji, v obci Pravonín. Slunný pozemek s výhledem na horu Blaník je témě…

800 m² Pravonín
Benešov
2 500 Kč
Přidat do oblíbených nemovitostí
 
Na mapě jsou zobrazeny jen ty nemovitosti, u kterých jsou vyplněny GPS souřadnice, poloha některých nemovitostí může být pouze orientační.
Na mapě nelze zobrazit žádnou z nabídek.

Hypoteční kalkulačka