Ráj realit – pohodlně, efektivně a o krok napřed

Datum: 30.03.2010
  | 
Kategorie: Realitní průvodce
 |  
Publikoval: David Svoboda
Náš realitní server přináší unikátní systém realitní inzerce, který kupujícím maximálně zjednodušuje hledání a nabízejícím přivádí opravdové zájemce.

Rozhodli jsme se skloubit potřeby prodávajících, kupujících i zprostředkovatelů. Důraz klademe na komplexní služby, jejich maximální jednoduchost a efektivnost. Nejsme ale jen inzertním serverem. Přinášíme i obsáhlý servis praktických informací a rad, novinek a nejnovějších trendů.

Hledáte vysněný pozemek, dům nebo chatu? Inzeruje u nás přes tři sta realitních kanceláří. V nabídce máme už víc než 25 tisíc nabídek. Přesto už nemusíte podstupovat únavné a zdlouhavé procházení stovek nabídek, mezi kterými hledáte těch několik, které by vás mohly zajímat.

Několika kliknutími omezíte hledání na nemovitosti, které vás skutečně zajímají, ať už je to podle místa, stavu, ceny, dispozice, občanské vybavenosti nebo jakkoliv jinak. Všechny parametry můžete libovolně kombinovat. Vyhledáme vám všechny nemovitosti, které odpovídají vašim požadavkům.

Navíc zřídíte-li si u nás uživatelský účet, procházení a vyhledávání zařídíme za vás. Vytvoříte poptávku, jednoduše nastavíte požadované vlastnosti a nepropásnete jedinou nabídku.

Při prohlížení si můžete jedním kliknutím označit zajímavý inzerát, abyste se k němu kdykoliv mohli vrátit. Jednoduché vytištění anebo zaslání známému je samozřejmostí. Unikátní funkcí je sledování ceny. Jakmile vámi vyhlédnutý objekt prodávající zlevní, okamžitě vám o tom dáme vědět.

Pokud prodáváte, jste vítáni jako soukromá osoba i jako realitní kancelář. Každá registrace umožňuje vložit až deset soukromých inzerátů. Prodáváte-li teď, rozhodně nepropásněte časově omezenou nabídku inzerce zdarma (do 30. 4. 2010).

Důraz klademe i na uspokojení všech požadavků realitních kanceláří. Náš systém si bude rozumět s vašimi exportními programy. Jste-li náročnější, můžete si vybrat z celé škály zvýraznění sponzorovanými odkazy, reklamními boxy či zobrazováním na titulní stránce.

Naše unikátní vyhledávání zobrazí vaši nabídku přesně těm zájemcům, které by mohla zaujmout. Důležitá je pro nás především efektivita prodeje a maximální pohodlí při užívání našeho serveru.

Zprostředkováním inzerce naše služby nekončí.

Naším posláním je i dostat do veřejného povědomí informace o realitním trhu a nemovitostech obecně. Potřebujete-li něco vědět, odpověď najdete v našich radách a tipech, ve slovníku pojmů, anebo vás nasměrujeme na hledanou instituci. Zajišťujete si převod sami? Máme pro vás připraveny vzory smluv.

Při hledání nemovitosti už není třeba pročesávat internet. Jednoduše si přizpůsobte náš server a nabídku svým požadavkům. Inzerování u nás je efektivní. Zájemci si vás pohodlně a rychle najdou.

Stačí přijít k nám.