Malý home office na Vaší zahradě

Datum: 16.11.2010
  | 
Kategorie: Realitní průvodce
 |  
Publikoval: David Svoboda
V současnosti mnoho lidí pracuje z domova a ne z žádného konkrétního sídla společnosti. I zde ale člověk potřebuje své místo pro práci, kde bude mít klid a bude zde moci pracovat. Pro ty, kteří mají zahradu je zde novinka The OfficePOD, stylová kancelář postavená přímo na Vaši zahradě a mající komfort a veškeré vybavení, jaké mají “standardní“ kanceláře. V této kanceláři jste však doma.

Práce v domácnosti je trendem posledních let, který se stále prohlubuje, a to především díky internetu, který nám umožňuje bát doma a přesto přímo komunikovat s partnery, kolegy či zákazníky. Každý kdo pracuje doma, však potřebuje své místo, které je tiché a dostatečně velké pro to, abychom mohli vykonávat svou práci. Tento prostor Vám může poskytnout The OfficePOD, kancelář postavená přímo na vaši zahradě.

Není nad práci ve své domácí kanceláři

Tato malá kancelář je ideálním řešením mezi kanceláří a domovem. OfficePOD je speciální kabina, která vám může poskytnout veškerý komfort klastických kanceláří a pro pracující z domova tak rozšiřuje obzory. Do kabiny se zavede elektřina do speciálního přípoje z vašeho domu a poté je zde již zavedené světlo, zásuvky na počítač a další. Můžete zde tedy mít vše, na co jste byl ze své kanceláře zvyklí. Celkově budete mít z kabiny velmi dobrý dojem jako z celku, jelikož její interiér i exteriér je speciálně navrhován tak, aby vyhovoval moderním trendům, ale také praktickým potřebám.

Postaveno během momentu

Tato kancelář je velikosti 2,1m x 2,1m a na její postavení nepotřebujete žádné stavební povolení či potvrzení. Celá kabina je sestavena z modulů, které umožňují jednoduché a rychlé sestavení kdekoliv na zahradě s různými přístupy k ní. Nemusíte se bát o svou bezpečnost, jelikož celá kabina podlehla přísným bezpečnostním kontrolám. Návrháři se nechali inspirovat od garážemi, které lidé staví také samostatně na zahradě. Jediným odborníka, kterého budete potřebovat, je elektrikář, který Vám do vaši kanceláře zavede z domu elektřinu.

Efektivní využité prostoru

Tento relativně malý prostor poskytuje svému majiteli až záhadně velký prostor, mnoho možností pro jeho užití, dostatek úložných prostorů, které jsou v kanceláři zapotřebí a především velkou pracovní stolní desku. Matriály, které jsou zde použity, byly dlouhodobě a pečlivě vybírány pro své vlastnosti, a to jak odolnost či životnost, tak také pro svůj design. Výrobci mysleli při výrobě také na materiály, které jsou citlivé k životnímu prostředí, jelikož je kancelář umístěna právě na zahradě, tedy v přírodě.

Práce bez stresu hučící přeplněné kanceláře

Práce z domova je velmi oblíbenou, a to především pro svůj klid a možnost si kdykoliv oddechnout či odskočit. Toho se však v domě někdy moc nedostává, a to především díky dětem či domácím zvířatům. V této zahradní kanceláři jste pouze sám se sebou, a pokud chcete odejít, máte kam. Můžete si z kanceláře také udělat také svou vlastní pánskou “trucovnu“. Kancelář má ze dvou stran neprůhledné stěny, ale další dvě jsou již skleněné. Když nastane čas, kdy budete mít práce dost, můžete se z klidu své kanceláře kochat krásami zahrady a na moment si odpočinout.

The OfficePOD je ideálním řešením pro všechny, kteří si chtějí zlepšit své domácí pracovní prostředí, mají volný kout na zahrady a nevadí jim počáteční investice, kterou velmi rychle po několika odpracovaných hodinách ocení a nebudou poté již chtít pracovat jinde.